Navigace

Obsah

Nabídka práce - Skladník

Typ: ostatní

Skladník  (27-30 tis. Kč)

Společnost Senergos, a.s. významná moravská společnost zabývající se realizací staveb v energetice, hledá pracovníka na pozici skladníka v zázemí společnosti v Ostopovicích a Zakřanech.

Místo výkonu práce:

  • Zakřany 61, 664 84 Zakřany.

Požadavky:

  • SOU nebo SOŠ (stavební nebo elektro výhodou)
  • Řidičský průkaz sk. B, aktivní řidič
  • Průkaz VZV
  • Systematičnost a smysl pro pořádek
  • Samostatnost, rozhodnost, zodpovědnost

Popis pozice:

  • Výdej, příjem a třídění materiálu
  • Obsluha VZV
  • Příjem a výdej do půjčovny nářadí vč. zajištění oprav, revizí apod.
  • Výdej a příjem OOPP
  • Inventury skladů
  • Úklid skladů a přilehlých prostor
  • Občasné návozy materiálu na stavby, drobné nákupy na sklad, apod.
  • Základní dovednosti na PC
  • Jedná se primárně o manuální práce

Nabízíme:

  • Zajímavou práci pro velké energetické společnosti (E.ON, ČEZ, …)
  • Dlouhodobou práci na HPP
  • Možnost profesního růstu a odborného rozvoje, školení
  • Benefity (roční odměny, příspěvek na dopravu, týden dovolené navíc, firemní akce, diety, občerstvení)

Vytvořeno: 20. 5. 2020
Poslední aktualizace: 20. 5. 2020 16:42
Autor: Správce Webu